172 Görüntülenme
Measure of Revenge izle
3.6 IMDB Puanı

Measure of Revenge izle

(Measure of Revenge)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi ACE Pictures Entertainment
  • Film Süresi 92 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Shirley Heng, Julian Lee, Kenny Walakandou
Tiyatro oyuncusu Lillian Cooper'ın oğlu esrarengiz bir şekilde ölür. Soruşturma memuru ölüm nedeninin kazara aşırı doz olduğuna karar verdiğinde, Lillian kendi soruşturmasını yürütür ve bu da onu oğlunun eski uyuşturucu satıcısıyla olası bir ittifaka götürür. Cevap arayışında Lillian, sahnede canlandırdığı ve iç sesi işlevi gören ikonik karakterlerden bazılarını halüsinasyonlar görür ve onu oğlunun ölümünün intikamını almaya çağırır.

Sitemiz üzerinden Measure of Revenge izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Measure of Revenge Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Measure of Revenge Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın