Tesla Player Moly Okru SB
200 Görüntülenme
Medellin izle
4.6 IMDB Puanı

Medellin izle

(Medellin)
Kategori
Küçük kardeşini Medellín kartelinin tehlikeli narkotiklerinin elinden kurtarmak için Reda'nın tamamen çılgınca olduğu kadar basit bir planı vardır: bir ekip kurun ve Kolombiya'ya baskın yapın. Ancak kartel liderinin oğlunu kardeşinin canıyla takas etmek için kaçırmaya karar verdiğinde bu macera tamamen kontrolden çıkacaktır.

Sitemiz üzerinden Medellin izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Medellin izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Medellin izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.