Moly Dublaj Moly Altyazı
228 Görüntülenme
Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey izle
5 IMDB Puanı

Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey izle

(Hello, Goodbye and Everything in Between)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Ace Entertainment, Lionsgate, TriStar Productions
  • Film Süresi 82 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ben York Jones, Amy Reed, Jennifer E. Smith
Üniversiteye başlamadan önce ayrılmak üzere bir anlaşma yapan Clare ve Aidan bir çift olarak son akşamlarını masalsı bir randevuda geçirir. İlk merhaba ve ilk öpücüklerinden ilk tartışmalarına kadar ilişkilerini adım adım gözden geçiren çift, bir dönüm noktasına yaklaşırken şu soruya yanıt arar: Birlikte mi kalmalı, yoksa sonsuza dek elveda mı demeli?
ha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Sitemiz üzerinden Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.