338 Görüntülenme
Meşhur Hayalet Ernest izle
6.2 IMDB Puanı

Meşhur Hayalet Ernest izle

(We Have a Ghost)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Legendary Entertainment, Temple Hill Entertainment
  • Film Süresi 126 dakika
Kategori
Senaryo Christopher Landon, Geoff Manaugh
Yeni bir eve taşınan Kevin ve ailesini, büyük bir sürpriz beklemektedir. Onlar, evlerinde Ernest adında bir hayalete rastlar ve bu sayede sosyal medyada bir hayli ünlü olurlar. Ancak Kevin ve Ernest, Ernestin geçmişinin gizemini araştırırken CIAnın hedefi haline gelirler.

Sitemiz üzerinden Meşhur Hayalet Ernest izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Meşhur Hayalet Ernest izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Meşhur Hayalet Ernest izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.