478 Görüntülenme
Mincemeat Operasyonu – Operation Mincemeat izle
6.7 IMDB Puanı

Mincemeat Operasyonu – Operation Mincemeat izle

(Operation Mincemeat)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Michelle Ashford, Ben Macintyre
Takvimlerin 1943 yılını gösterdiği ve tüm ülkeler hızlıca istihbarat toplamaya ve istihbarat birimleri oluşturmaya başlamışlardır. Tam da bu esnada iki istihbarat ajanı hikayenin tam ortasında yer alacaklardır. müttefiklerin planladıkları saldırıyı dezenformasyon yöntemiyle önlemeye çalıştıkları absürt savaş stratejisi sizlerle.

Sitemiz üzerinden Mincemeat Operasyonu izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Mincemeat Operasyonu Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Mincemeat Operasyonu Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.