Moly Okru
479 Görüntülenme
MK Ultra izle
6.4 IMDB Puanı

MK Ultra izle

(MK Ultra)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi LB Entertainment, Ten Past Nine Productions
  • Film Süresi 98 dakika
Kategori
Senaryo Joseph Sorrentino
1960'ların başındaki gerçek ve mantıksız Merkezi İstihbarat Teşkilatı MK ULTRA ilaç deneyleri sırasında geçiyor. Kırsal bir Mississippi Akıl Hastanesinde programın bir alt bölümünü yürütmek üzere işe alınırken ahlaki ve bilimsel sınırları zorlanan parlak bir psikiyatrist olan Ford Strauss'un yolculuğu.

Sitemiz üzerinden MK Ultra izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

MK Ultra izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

MK Ultra izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın