Moly Dublaj Moly Altyazı
571 Görüntülenme
Mortal Kombat Legends: Snow Blind izle
Oylanmadı. IMDB Puanı

Mortal Kombat Legends: Snow Blind izle

(Mortal Kombat Legends: Snow Blind)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DC Entertainment, Midway Games, Warner Bros. Animation
  • Film Süresi 1 Saat 22 Dakika
Yönetmen
Senaryo Jeremy Adams, Ed Boon, John Tobias
Earthrealm'i ele geçirmeye kararlı olan Kano, üç soğukkanlı Kara Ejderha paralı askerinin yardımıyla kasaba üstüne kasabaya vahşice saldırır. Teslim olmayanlar yok edilir ama genç bir adam Kano'ya diz çökmez: Kenshi.

Sitemiz üzerinden Mortal Kombat Legends: Snow Blind izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Mortal Kombat Legends: Snow Blind izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Mortal Kombat Legends: Snow Blind izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.