Moly Okru SB
203 Görüntülenme
Mother’s Day is Cancelled izle
5.0 IMDB Puanı

Mother’s Day is Cancelled izle

(¡Hasta la madre del día de las madres!)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amazon Studios, Corazón Films
  • Film Süresi 91 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Adriana Pelusi, Ricardo Avilés, El Huevo Charlie Barrientos
Lidia ve Manuel, aileleri yalnızca bir kez tanışmış yeni evli bir çifttir. Şimdi, Anneler Günü'nü kutlamak için tekrar bir araya geliyorlar. Ancak ailede patladığı anda her şeyi değiştirecek bir sır vardır. Esmeralda ve Rosa, kendilerine karşı bir şeyler varmış gibi görünen günü atlatmak için birbirlerine yaslanmalıdır.

Sitemiz üzerinden Mother’s Day is Cancelled izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Mother’s Day is Cancelled Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Mother’s Day is Cancelled Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.