Moly Dublaj Moly Altyazı
544 Görüntülenme
Mr. Harrigan’s Phone izle
Oylanmadı. IMDB Puanı

Mr. Harrigan’s Phone izle

(Mr. Harrigan's Phone)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Blumhouse Productions, Ryan Murphy Productions
  • Film Süresi 104 dakika
Kategori
Senaryo John Lee Hancock, Stephen King
Küçük bir kasabada yaşayan genç bir çocuk olan Craig, daha yaşlı, münzevi bir milyarder Bay Harrigan ile arkadaş olur. İkisi kitaplar ve bir iPhone üzerinden bir bağ kurar, ancak adam vefat ettiğinde, çocuk ölen her şeyin gitmediğini keşfeder ve mezarından arkadaşıyla birlikte gömülü olan iPhone aracılığıyla iletişim kurabildiğini bulur.

Sitemiz üzerinden Mr. Harrigan's Phone izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Mr. Harrigan's Phone izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Mr. Harrigan's Phone izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.