Tesla Player Moly Okru SB
224 Görüntülenme
Mucize 2 Aşk izle
7.2 IMDB Puanı

Mucize 2 Aşk izle

(The Miracle 2: Love)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Boyut Film
  • Film Süresi 129 dakika
Kategori
Senaryo Mahsun Kirmizigül
Ödüller 5 ödül & 19 Adaylık.
Aziz, bir dağ köyünde yaşayan engelli bir gençtir. Görücü usulü ile evlendiği Mızgün ile birlikte yaşayan Aziz, köydeki önyargılardan ötürü zor bir hayat sürdürmektedir. Günün birinde Aziz ile Mızgin bu zorluklar nedeniyle daha kolay bir hayat süreceklerini düşündükleri başka bir kasabaya yerleşir. Ancak Aziz ve Mızgün, çok geçmeden önyargı ve saldırganlığın sadece geldikleri yere ait olmadığını deneyimleyecektir.

Sitemiz üzerinden Mucize 2 Aşk izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Mucize 2 Aşk Yerli Film 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Mucize 2 Aşk Yerli Filmi, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister 4k ister HD olarak film izleyebilirsiniz.