845 Görüntülenme
Mussolini’nin Hazinesi – Robbing Mussolini izle
5.6 IMDB Puanı

Mussolini’nin Hazinesi – Robbing Mussolini izle

(Robbing Mussolini)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BiBi Film, Friuli Venezia Giulia Film Commission
  • Film Süresi 90 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Renato De Maria
II. Dünya Savaşının sonunda direniş savaşçılarından oluşan bir grup, imkânsız bir soygun planı yapar. Plan, faşistlerin Milanodaki merkezinden Mussolininin hazinesini çalmaktır.

Sitemiz üzerinden Mussolini'nin Hazinesi – Robbing Mussolini izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Mussolini'nin Hazinesi – Robbing Mussolini Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Mussolini'nin Hazinesi – Robbing Mussolini Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.