314 Görüntülenme
Mutfak Tugayı – Kitchen Brigade izle
6.3 IMDB Puanı

Mutfak Tugayı – Kitchen Brigade izle

(Kitchen Brigade)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Odyssée Pictures, Apollo Films, France 3 Cinéma
  • Film Süresi 97 dakika
Kategori
Senaryo Louis-Julien Petit, Liza Benguigui, Sophie Bensadoun
Cathy bir restoran açmak isteyen bir sous-chef. Finansal zorluklarla Cathy, genç göçmenler için bir sığınakta bir iş kabul ediyor. İlk başta işten nefret ediyor, o zaman mutfak tutkusu çocukların yaşamlarını değiştirmeye başlar.

Sitemiz üzerinden Mutfak Tugayı - Kitchen Brigade izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Mutfak Tugayı - Kitchen Brigade izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Mutfak Tugayı - Kitchen Brigade izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.