Moly Altyazı Okru Altyazı
411 Görüntülenme
Next Exit izle
5.7 IMDB Puanı

Next Exit izle

(Next Exit)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Helmstreet Productions, No Traffic For Ghosts
  • Film Süresi 106 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Mali Elfman
Ödüller 1 ödül
Hayaletlerin gerçek ve ön sayfa haber olduğu bir dünyada, tartışmalı yeni bir tıbbi prosedür, insanların barışçıl bir şekilde kendilerini öldürmelerine olanak tanır. Bu atılımın ortasında, iki yabancı, hayatlarını sona erdirmek için ülkeyi birlikte seyahat ederler, ancak beklenmedik bir şekilde yol boyunca kaybettiklerini bulurlar.

Sitemiz üzerinden Next Exit izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Next Exit izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Next Exit izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.