Henüz video eklenmemiş.
412 Görüntülenme
Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again izle
5.0 IMDB Puanı

Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again izle

(Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Studios, Twentieth Century Fox Animation, Fox Family Films
Yönetmen
Senaryo Ray DeLaurentis, William Schifrin, Milan Trenc
Nick Daley, Amerikan Doğa Tarihi Müzesi'nde gece bekçisi olarak babasının izinden gidiyor, bu yüzden güneş battığında ne olduğunu biliyor. Ancak manyak hükümdar Kahmunrah kaçtığında, müzeyi kesin olarak kurtarmak Nick'e kalır.

Sitemiz üzerinden Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.