Moly Altyazı Okru Altyazı SB Altyazı
170 Görüntülenme
Night Train izle
3.6 IMDB Puanı

Night Train izle

(Night Train)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Rolling Thunder Films, Rebelle Rouser
  • Film Süresi 95 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo CJ Walley
Anne Holly McCord, küçük oğlunun hayatını kurtarmak için aşırılıklara sürüklenir. Bu, karaborsadan uyuşturucuları güçlendirilmiş kamyonuyla, Federallerin peşindeyken taşımak anlamına gelse bile. Başına iki ödül konulan ve oğlunun hayatı tehlikede olan Holly, "Gece Treni"nin direksiyonuna geçer ve kaçmaya, silahları alt etmeye ve hepsinden daha uzun süre dayanmaya hazırdır.

Sitemiz üzerinden Night Train izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Night Train izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Night Train izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.
lordcasino filmmodu