Moly Dublaj Moly Altyazı
590 Görüntülenme
Ninja Kaplumbağalar’ın Yükselişi izle
6.4 IMDB Puanı

Ninja Kaplumbağalar’ın Yükselişi izle

(Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures, American Film Institute (AFI), Nickelodeon Animation Studios
  • Film Süresi 82 dakika
Senaryo Tony Gama-Lobo, Rebecca May, Kevin Eastman
Korkunç bir uyarıyla gelecekten gizemli bir yabancı geldiğinde, Leo ayağa kalkıp kardeşleri Raph, Donnie ve Mikey'yi dünyayı korkunç bir uzaylı türünden kurtarmak için verilen bir savaşta yönetmek zorunda kalır.

Sitemiz üzerinden Ninja Kaplumbağalar'ın Yükselişi izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Ninja Kaplumbağalar'ın Yükselişi Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Ninja Kaplumbağalar'ın Yükselişi Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.