Moly Altyazı Okru Altyazı
330 Görüntülenme
Nocebo izle
5.8 IMDB Puanı

Nocebo izle

(Nocebo)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ara Chawdhury, Garret Shanley
Bir moda tasarımcısı, keneyle ilgili bir hastalık olduğuna inandığı bir hastalıktan mustarip olduğu sırada ailesine bakmasına yardımcı olması için Filipinler'den bir dadı tutar. Dadı, ona yardım etmek için geleneksel Filipin halk şifa tekniklerini kullanır, ancak bunu yapma sürecinde, neden orada olduğuna ve işvereninin neden gerçekten hasta olduğuna dair korkunç bir gerçeği ortaya çıkarır.

Sitemiz üzerinden Avatar 2 izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Avatar 2 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Avatar 2 Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın