Moly Fembed Okru
290 Görüntülenme
Noise izle
6.3 IMDB Puanı

Noise izle

(Noise)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Kamrupa Creations
  • Film Süresi 128 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Shô Kataoka, Tetsuya Tsutsui
Shishikari, zamanın gerisinde kalan uzak bir adadır. Ada, azalan bir nüfus ve azalan endüstrilerden muzdarip. Keita Izumi (Tatsuya Fujiwara), Shishikari Adası'nda siyah incir üretmeye başlar. İyi karşılanan ürünü nedeniyle ada, hükümetin kırsal ekonomiyi canlandırma politikasının bir parçası olan hükümetten 5 milyar yen hibe almaya yakın. Ada sakinleri heyecanlıdır ama huzurlu günleri Mutsuo Komisaka'nın ortaya çıkmasıyla değişir. Keita Izumi ve arkadaşları Jun Tanabe (Kenichi Matsuyama) ve Çaylak Polis Memuru Shinichiro Moriya onun hakkında şüpheleniyorlar. Bir gece Keita Izumi'nin kızı kaybolur. Bu nedenle Keita Izumi, Jun Tanabe ve Shinichiro Moriya, Mutsuo Komisaka'yı öldürür. Adanın ve ailelerinin geleceğini korumak için Mutsuo Komisaka'nın cinayetini saklamaya karar verirler. Mutsuo Komisaka'nın psikopat bir katil olduğu ortaya çıktı. Polis memurları, Mutsuo Komisaka'yı yakalamak için Shishikari Adası'na gelir.

Sitemiz üzerinden Noise izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Noise Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Noise Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.