342 Görüntülenme
Öğle Güneşinde Yıldızlar – Stars at Noon izle
5.5 IMDB Puanı

Öğle Güneşinde Yıldızlar – Stars at Noon izle

(Stars at Noon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi Ad Vitam Production, Arte France Cinéma, Barnstormer Productions
  • Film Süresi 135 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Claire Denis, Denis Johnson, Andrew Litvack
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
1984 yılında Nikaragua Devrimi’nin ortasında, Amerikalı bir gazeteci gizemli bir İngiliz iş adamı ile tanışır. Çok geçmeden ikisi arasında tutkulu bir aşk başlar. Yalanlar ve komplolar kasırgasına yakalandıklarında iki aşık ülkeden kaçmak için birbirlerine güvenmek zorunda kalır.

Sitemiz üzerinden Öğle Güneşinde Yıldızlar – Stars at Noon izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Öğle Güneşinde Yıldızlar – Stars at Noon Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Öğle Güneşinde Yıldızlar – Stars at Noon Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.