Moly Dublaj Moly Altyazı
313 Görüntülenme
Ölüler Vadisi – Valley of the Dead izle
5.7 IMDB Puanı

Ölüler Vadisi – Valley of the Dead izle

(Malnazidos)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Malnazidos, A.I.E., Cactus Flower Producciones, Ikiru Films
  • Film Süresi 101 dakika
Senaryo Jaime Marques, Cristian Conti, Manuel Martín
İspanya İç Savaşı birçok kişinin ölümüne neden olur. Beşinci Tugay Kaptanı Jan Lozano, kendisine verilen görevi yerine getirmeye çalışırken düşman tarafından esir alınır. Bu sırada başka bir düşmanın ortaya çıkmasıyla infaz, çok daha büyük bir tehdit tarafından gölgede bırakılır. Bu durum üzerine Lozano kendisini esir alanlarla güçlerini birleştirmek zorunda kalır.

Sitemiz üzerinden Ölüler Vadisi – Valley of the Dead izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Ölüler Vadisi – Valley of the Dead Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Ölüler Vadisi – Valley of the Dead Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.