402 Görüntülenme
Ölüm Kitabı izle
7.8 IMDB Puanı

Ölüm Kitabı izle

(Misery)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Castle Rock Entertainment, Nelson Entertainment
  • Film Süresi 107 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Stephen King, William Goldman
Ödüller 1 Oscar Kazandı. 5 ödül & 10 adaylık. total
Paul Sheldon kolay okunan popüler romanlar yazarıdır. Artık kariyerinde bir dönüm noktasında olduğunu düşünür, seri maceralarını yazdığı karakteri Misery Chastainin öldürüp diziyi bitirir. Paul taşrada geçirdiği bir araba kazasından yaralı kurtulur. Onu bulup evinde bakmaya başlayan Annie Wilkes, şans eseri Paulun sadık okurlarından biridir ve kahramanı Misery Chastainin de sıkı bir hayranıdır. Son kitabı okuyup Miserynin ölümüyle şoke olan kadın öfkeye kapılır ve Paulu ayağından feci şekilde yaralayarak onu yatağa hapseder. Hem bölge şerifi hem de menajeri umutsuzca Paulü ararken o, gardiyanı Annieye özel bir Misery macerası daha yazmak zorundadır. Harry ile Sally Tanışınca yönetmeni Rob Reinerın bu müthiş başarılı Stephen King uyarlaması, o zamana dek gölgede kalmış aktris Kathy Batesi şöhretle tanıştırmakla kalmamış, onu Oscarla da buluşturmuştu..

Sitemiz üzerinden Ölüm Kitabı izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Ölüm Kitabı izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Ölüm Kitabı izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.