460 Görüntülenme
Ölümcül Tuzak – Bullet Head izle
5.4 IMDB Puanı

Ölümcül Tuzak – Bullet Head izle

(Bullet Head)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Nu Boyana Film Studios, Sunset Junction Entertainment
  • Film Süresi 93 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Paul Solet
Film, bir depoda kapalı kalan 3 hırsızı temel alıyor. Saldırgan bir köpek sebebiyle parayı buldukları depoda kapalı kalan hırsızlar, bir yandan polisler gelmeden kaçmanın yolunu ararken, bir yandan da geçmişlerinden kalan izlerle boğuşuyor.

Sitemiz üzerinden Ölümcül Tuzak – Bullet Head izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Ölümcül Tuzak – Bullet Head izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Ölümcül Tuzak – Bullet Head izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.