Moly Altyazı Okru Altyazı SB Altyazı
200 Görüntülenme
On the Come Up izle
5.7 IMDB Puanı

On the Come Up izle

(On the Come Up)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures, State Street Pictures, Temple Hill Entertainment
  • Film Süresi 1 Saat 56 Dakika
Kategori
Senaryo Kay Oyegun, Angie Thomas
Bri, genç bir rapçi ve büyük olmadan hemen önce ölen bir yeraltı hip hop efsanesinin kızı. Babasının efsanesi, onu takip etmesi zor bir oyuncu yapıyor, ancak Bri zorbalığa uğramak ve işini kaybettikten sonra annesinin mücadelesini izlemek arasında, hayal kırıklığını büyük viral hit haline gelen şarkılara döküyor.

Sitemiz üzerinden On the Come Up izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

On the Come Up Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

On the Come Up Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.