3,432 Görüntülenme
Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş izle
9.1 IMDB Puanı

Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş izle

(Spider-Man: Across the Spider-Verse)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures Animation, Marvel Entertainment, Arad Productions
  • Film Süresi 140 dakika
Senaryo Phil Lord, Christopher Miller, Dave Callaham
Spider-Man: Across the Spider-Verse, radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılmasıyla bambaşka bir dünyaya adım atıp özel yeteneklerle donanan Miles Morales'in maceralarını konu ediyor.

Sitemiz üzerinden Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.