302 Görüntülenme
Otel Transilvanya 4: Transformanya izle
6.0 IMDB Puanı

Otel Transilvanya 4: Transformanya izle

(Hotel Transylvania 4: Transformania)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures, Sony Pictures Animation, Amazon Studios
  • Film Süresi 87 dakika
Senaryo Amos Vernon, Nunzio Randazzo, Genndy Tartakovsky
Otel Transilvanya ekibi 4.filmiyle birlikte Dracula, Jonathan, Mavis, Frankenstein, Griffin ve Wayne yeni maceralarıyla sizlerle. Van Helsing'in gizemli icadı "Canavarlaşma Işını" çığırından çıktığında, Drac ve canavar arkadaşlarının hepsi insana dönüşür ve Johnny bir canavara dönüşür. Birbiriyle uyumsuz yeni bedenlerinde Drac ve Johnny, çok geç olmadan ve birbirlerini çıldırtmadan önce bir tedavi bulmak için bir araya gelmeli ve dünya çapında yarışmalılar.

Sitemiz üzerinden Otel Transilvanya 4: Transformanya izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Otel Transilvanya 4: Transformanya Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Otel Transilvanya 4: Transformanya Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.