2,126 Görüntülenme
Penceremden izle
5.4 IMDB Puanı

Penceremden izle

(Through My Window)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix, Nostromo Pictures
  • Film Süresi 116 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ariana Godoy, Eduard Sola
Günlerini kendine ayırarak geçiren güzel kız Raquel dikkatini verdiğinde karşısında komşusu Ares'i bulacaktır. İkili zaman geçtikçe birbirlerine karşı olan aşklarını fark ettikçe güzel anılar ve zamanlar geçireceklerdir.

Sitemiz üzerinden Penceremden – Through My Window izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Penceremden – Through My Window Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Penceremden – Through My Window Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.