853 Görüntülenme
Prensin Düğünü – The Royal Treatment izle
5.2 IMDB Puanı

Prensin Düğünü – The Royal Treatment izle

(The Royal Treatment)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Holly Hester
Ödüller 1 ödül
Prens Thomas'ın ülkesini yönettiği ve evlenmek üzere olduğu bir dönemde Isabella adındaki bir kadın kendi salonunda işletmecilik yapmaktadır. Prens Thomas'ın evleneceği haberleri üzerine Isabella ve stilist ortakları ile birlikte prensin düğünü için gittiğinde burada bir aşk başlayacaktır.

Sitemiz üzerinden Prensin Düğünü – The Royal Treatment izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Prensin Düğünü – The Royal Treatment Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Prensin Düğünü – The Royal Treatment Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.