142 Görüntülenme
Rubikon izle
4.5 IMDB Puanı

Rubikon izle

(Rubikon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Samsara Filmproduktion, Graf Film, Carinthia Film Commission
  • Film Süresi 110 dakika
Kategori
Senaryo Magdalena Lauritsch, Jessica Lind, Elisabeth Schmied
Şirket askeri Hannah ve bilim adamları Gavin ve Dimitri, insanlığa kalıcı olarak oksijen ve yiyecek sağlaması beklenen Rubikon uzay istasyonunda bir alg projesini araştırıyorlar. Ama aniden dünya kahverengi, zehirli bir sis içinde altlarında kaybolur ve tüm temas kesilir - insanlığın son hayatta kalanları onlar mı? Güvenli istasyonu başlatmalı, dönüş uçuşuna cesaret etmeli ve böylece hayatlarını riske atmalı mı?

Sitemiz üzerinden Rubikon izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Rubikon Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Rubikon Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.
lordcasino filmmodu