349 Görüntülenme
Sachertorte izle
7.0 IMDB Puanı

Sachertorte izle

(Sachertorte)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DCM Pictures, Film AG Produktion
Kategori
Yönetmen
Senaryo Robin Getrost, Stephanie Leitl, Wenka von Mikulicz
Karl, Nini ile Berlin tren istasyonunda tanışır: İlk görüşte aşktır. Ancak Viyana'ya geri dönmeden önce birlikte geçirdikleri birkaç saat, Karl'ın telefon numarasını kaybettiği bir aksilikle sonuçlanır. Hayalindeki kadını tekrar bulmak için Avusturya'nın başkentine taşınmaya karar verir.

Sitemiz üzerinden Sachertorte izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Sachertorte izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Sachertorte izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.