Henüz video eklenmemiş.
249 Görüntülenme
Saint Omer izle
6.9 IMDB Puanı

Saint Omer izle

(Saint Omer)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Srab Films, Arte France Cinéma, Pictanovo
  • Film Süresi 122 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Amrita David, Alice Diop, Zoé Galeron
Ödüller 17 ödül & 42 Adaylık.
Bir romancı, 15 aylık kızını kuzey Fransa'da bir kumsalda yükselen dalgalara terk ederek öldürmekle suçlanan bir kadının davasına katılıyor. Ancak duruşma devam ederken, sanığın hayat hikayesi yavaş yavaş ortaya çıktıkça, kendi aile geçmişi, annelikle ilgili şüpheleri ve korkuları sürekli olarak yerinden edilir.

Sitemiz üzerinden Saint Omer izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Saint Omer Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Saint Omer Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.