Moly Okru
280 Görüntülenme
Sessiz Kalma izle
6.1 IMDB Puanı

Sessiz Kalma izle

(Noise)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Agencia Bengala, Pasto, Pucara Cine
  • Film Süresi 105 dakika
Kategori
Senaryo Natalia Beristain, Diego Enrique Osorno, Alo Valenzuela
Ödüller 1 ödül & 3 Adaylık.
Julia bir anne, daha doğrusu kadınlarına karşı savaş yürüten bir ülkede yaygın şiddet nedeniyle hayatları paramparça olan birçok anneden, kız kardeşten, kız kardeşten, meslektaştan biridir. Julia kızı Ger'i arıyor. Ve arayışında, tanışacağı farklı kadınların hikayelerini ve mücadelelerini örecek.

Sitemiz üzerinden Sessiz Kalma izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Sessiz Kalma Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Sessiz Kalma Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.