152 Görüntülenme
Shabaash Mithu izle
5.7 IMDB Puanı

Shabaash Mithu izle

(Shabaash Mithu)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Colosceum Media, Viacom18
  • Film Süresi 156 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Priya Aven, Vijay Maurya
Hintli kadın kriket ikonu Mithali Raj, çocuk dahiliğinden çığır açan kaptana kadar profesyonel kariyerin iniş ve çıkışlarında geziniyor. Genç bir kızın, ruhu, tutkusu, cesareti ve hayalleriyle ilgili ayrımcılığa karşı kararlılığının ve duruşunun hikayesi.

Sitemiz üzerinden Shabaash Mithu izle izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Shabaash Mithu izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Shabaash Mithu izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

lordcasino filmmodu