Moly Altyazı Okru Altyazı SB Altyazı
214 Görüntülenme
Sheroes izle
3.3 IMDB Puanı

Sheroes izle

(Sheroes)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BondIt Media Capital, Buffalo 8 Productions, The Squid Farm
  • Film Süresi 91 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jordan Gertner
Hırsız gibi kalın kafalı dört arkadaş Tayland'a vardıklarında kendilerini bir anda başlarının üzerinde bulurlar. Hayatta kalmak için savaşırken, benzersiz becerilerini kullanırlar ve hayatta kalmak için kalpleri pompalayan bir savaşta şiddetli sadakatlerini açığa çıkarırlar.

Sitemiz üzerinden Sheroes izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Sheroes izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Sheroes izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.