198 Görüntülenme
Significant Other izle
5.8 IMDB Puanı

Significant Other izle

(Significant Other)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Players, Quay Street Productions
Kategori
Senaryo Dan Berk, Robert Olsen
Ruth ve Harry, Kuzeybatı Pasifik'te sırt çantasıyla romantik bir geziye çıkmaya karar verirler, ancak güzel manzaranın arasında Ruth, onu garip, korkutucu yeni bir yola sokan beklenmedik bir keşif yapar. Çift ormanda yalnız değil ve dışarı çıktıklarında aynı olmayabilirler... eğer dışarı çıkarlarsa.

Sitemiz üzerinden Significant Other izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Significant Other izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Significant Other izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.