Moly Altyazı Okru Altyazı
314 Görüntülenme
Sinphony: A Clubhouse Horror Anthology izle
6.2 IMDB Puanı

Sinphony: A Clubhouse Horror Anthology izle

(Sinphony)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Screen Anthology, Garbo Films
  • Film Süresi 88 dakika
Kategori
Senaryo Sebastien Bazile, Haley Bishop, Nichole Carlson
Tamamen popüler sosyal medya platformu Clubhouse'da tasarlanan ve küratörlüğünü yapan dokuz korku vizyonu, Sinphony, her biri doğaüstü bir varlığın neden olduğu trajedi ile uğraşan bir karakteri araştıran bir grup uluslararası film yapımcısını içeriyor.

Sitemiz üzerinden Sinphony: A Clubhouse Horror Anthology izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Sinphony: A Clubhouse Horror Anthology izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Sinphony: A Clubhouse Horror Anthology izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.