Moly Fembed Okru SB
279 Görüntülenme
Softie izle
7.1 IMDB Puanı

Softie izle

(Softie)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Avenue B Productions, France 3 Cinéma, Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC)
  • Film Süresi 93 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Samuel Theis, Gaëlle Macé
Ödüller 4 ödül & 4 Adaylık.
On yaşındaki Johnny, ailesinden ve Doğu Fransa'daki zorlu mahallesinden sıyrılıyor. Duyarlı, zeki ve yaşının çok ötesinde her türlü şeyle ilgileniyor. Bekar genç annesinin çalkantılı aşk hayatındaki iniş çıkışları merakla gözlemler. Büyük şehirden yeni gelen yeni bir öğretmen Johnny'nin sınıfını devraldığında işler değişir. Bay Adamski, Johnny'ye inanıyor ve ona yeni bir dünya açmak istiyor. Sofistike genç öğretmen de çocuğun ilgisini çeker.

Sitemiz üzerinden Softie izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Softie Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Softie Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.