Moly Dublaj Moly Altyazı
242 Görüntülenme
Son Köle Gemisinin İzinde – Descendant izle
7.0 IMDB Puanı

Son Köle Gemisinin İzinde – Descendant izle

(Descendant)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Higher Ground Productions, Participant, Two One Five Entertainment
  • Film Süresi 109 dakika
Kategori
Yönetmen
Ödüller 2 ödül & 2 Adaylık.
Tarih yazılanların ötesinde vardır. Mobile, Alabama'daki Africatown sakinleri, nesiller boyu kökenleri hakkında hikayeler paylaştılar. Toplulukları, 1860 yılında bilinen son yasadışı köle gemisi Clotilda'da nakledilen köleleştirilmiş atalar tarafından kuruldu. Varışta gemi kasıtlı olarak yok edilmiş olsa da, hatırası ve mirası bozulmamıştı. Şimdi, Clotilda'nın kalıntılarının uzun zamandır beklenen keşfi, bu topluluğa atalarıyla somut bir bağlantı ve pek çok kişinin gömmeye çalıştığı bir tarihin doğrulanması sunuyor.

Sitemiz üzerinden Son Köle Gemisinin İzinde – Descendant izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Son Köle Gemisinin İzinde – Descendant izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Son Köle Gemisinin İzinde – Descendant izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Resimler 2