253 Görüntülenme
Superwho? izle
5.9 IMDB Puanı

Superwho? izle

(Super-héros malgré lui)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Cinéfrance Studios, Baf Prod, StudioCanal
  • Film Süresi 82 dakika
Kategori
Senaryo Julien Arruti, Pierre Dudan, Philippe Lacheau
Mücadele eden aktör Cedric, bir kaybedenin hayatını yaşamaya mahkum görünüyor. Parasız ve kız arkadaşı onu terk etti. Kendi babası, kız kardeşi ve en iyi arkadaşları bile, onun değerli bir şey yapabileceğine olan inancını kaybetmiştir. Sonunda başrolü alır: süper kahraman “Badman”. Kendini sonsuz bir aşağı doğru sarmaldan çekip babasının saygısını kazanma şansı. Ama kader yine vurur! Tam kostümüyle setten kaçan Cedric bir araba kazası geçirir, hafızasını kaybeder ve uyandığında gerçekten görevde bir süper kahraman olduğuna ikna olur! Gerçek hayattaki macera ve tehlikeyle karşı karşıya kalan gerçek doğası teste tabi tutulur. Kötülüğün güçleriyle mücadele etmek, aramızdaki en zayıfları savunmak ve kötü adamları yenmek için gerekenlere sahip mi? Ama bırakın süper kahraman olmayı, öylece kahraman olmaya karar veremezsiniz... özellikle de Cedric gibi biri!

Sitemiz üzerinden Superwho? izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Superwho? Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Superwho? Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.