TeslaMoly TeslaRu
583 Görüntülenme
Süre Doldu – Time Is Up izle
4.1 IMDB Puanı

Süre Doldu – Time Is Up izle

(Time Is Up)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Leone Film Group
  • Film Süresi 108 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Marco Belardi, Patrizia Fiorellini, Elisa Amoruso
İki liseli gencin hayatlarını konu alan Dram ve Romantik yapımı filmin konusu ; Viven ve Roy, lise son sınıfta okuyan iki gençtir. Viven, fizik tutkunu olan başarılı bir öğrenciyken Roy'un oldukça sorunlu bir hayatı vardır. Beklenmedik bir olay ikisinin yollarının kesişmesine ve hayatlarının bambaşka bir hal almasına neden olur.

Sitemiz üzerinden Süre Doldu – Time Is Up izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Süre Doldu – Time Is Up Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Süre Doldu – Time Is Up Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.