Moly Dublaj Moly Altyazı
262 Görüntülenme
Sürüsüne Bereket – Cheaper by the Dozen izle
5.9 IMDB Puanı

Sürüsüne Bereket – Cheaper by the Dozen izle

(Cheaper by the Dozen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Studios, Fox Family Films, Khalabo Ink Society
  • Film Süresi 98 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Frank B. Gilbreth Jr., Ernestine Gilbreth Carey, Craig Titley
Ödüller 2 ödül & 7 Adaylık.
İlk filmi 2003 yılında çıkan Sürüsüne Bereket filminin 2.Serisi ise ; 2005 yılında Sürüsüne Bereket 2 olarak devam etmiştir. Takvimlerin 2022 yılını gösterdiği dönemde Sürüsüne Bereket filminin günümüz çağına uyarlaması sevilen klasiğin bu yeniden çevrimi, harmanlanmış 12 kişilik bir ailenin, Bakers'ın telaşlı bir ev hayatında dolaşırken aynı anda aile işlerini yönetirken gürültülü maceralarını takip ediyor.

Sitemiz üzerinden Sürüsüne Bereket – Cheaper by the Dozen izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Sürüsüne Bereket – Cheaper by the Dozen Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Sürüsüne Bereket – Cheaper by the Dozen Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.