182 Görüntülenme
Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse izle
5.4 IMDB Puanı

Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse izle

(Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Animation, DC Entertainment
  • Film Süresi 79 dakika
Senaryo Jase Ricci
Lex Luthor, eski bir Kriptonlu gücün yardımıyla dünyanın Süper Kötülerini bir araya getirerek Dünyanın tüm Süper Kahramanlarını ele geçirir, ta ki Legion of Doom'u durdurmak için yalnızca DC Süper Kahraman Kızları kalana kadar. Kahramanlarımız, diğer Süper Kahramanlarını Hayalet Bölge'den kurtarmak için boyutları aşmak zorundadır, ancak tesadüfi bir yanlış dönüş onları Titans Tower'a götürür - burada Teen Titans'ta çok ihtiyaç duydukları müttefikleri bulurlar!

Sitemiz üzerinden Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.