665 Görüntülenme
Teksas Katliamı – Texas Chainsaw Massacre izle
4.8 IMDB Puanı

Teksas Katliamı – Texas Chainsaw Massacre izle

(Texas Chainsaw Massacre)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bad Hombre, Exurbia Films, Legendary Entertainment
  • Film Süresi 81 dakika
Kategori
Senaryo Chris Thomas Devlin, Fede Alvarez, Rodo Sayagues
Bir grup fenomen, Teksas'taki bir hayalet kasabayı yeniden canlandırmaya çalışır. Ancak bu süreçte onlar, insan derisinden bir maske takan kötü şöhretli katil Deri Surat"ın dehşetiyle karşı karşıya kalır.

Sitemiz üzerinden Teksas Katliamı – Texas Chainsaw Massacre izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Teksas Katliamı – Texas Chainsaw Massacre Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

Teksas Katliamı – Texas Chainsaw Massacre Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın