158 Görüntülenme
The Battle at Lake Changjin II izle
5.4 IMDB Puanı

The Battle at Lake Changjin II izle

(Water Gate Bridge)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Alibaba Pictures, August 1st Film Studio, Beijing Dengfeng International Culture Communications Company
  • Film Süresi 153 dakika
Kategori
Senaryo Jianxin Huang, Xiaolong Lan, Xiaojiang Quji
"Changjin Gölü'ndeki Savaş"ın devamında, Wu Qianli ve Wu Wanli kardeşler, Halkın Gönüllü Ordusu için yeni bir görev üstleniyorlar ve Amerikan birliklerinin Kore Savaşı'ndan kaçış yolunun bir köprü kısmını koruyorlar.

Sitemiz üzerinden The Battle at Lake Changjin II izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Battle at Lake Changjin II izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Battle at Lake Changjin II izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.