395 Görüntülenme
The Cursed – Eight for Silver izle
6.2 IMDB Puanı

The Cursed – Eight for Silver izle

(The Cursed)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Sean Ellis
19. yüzyılın sonlarında acımasız bir toprak baronu, bir Roman kabilesini katlederek ailesini ve köyünü lanetler. Sonraki günlerde kasaba halkı kabuslarla boğuşur, baronun oğlu kaybolur ve bir çocuk öldürülmüş olarak bulunur. Yerel halk vahşi bir hayvandan şüphelenir, ancak ziyarete gelen bir patolog, ormanda gizlenen daha uğursuz bir varlık konusunda uyarır.

Sitemiz üzerinden The Cursed – Eight for Silver izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Cursed – Eight for Silver izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Cursed – Eight for Silver izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.