493 Görüntülenme
The Enforcer izle
5.2 IMDB Puanı

The Enforcer izle

(The Enforcer)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Born to Burn Films, Millenium Media Group, Millennium Media
Kategori
Yönetmen
Senaryo W. Peter Iliff
Miami'de geçen bir kara gerilim filmi olan film, femme fatale patronunun siber seks kaçakçılığına daldığını ve arkadaş olduğu genç bir kaçağı riske attığını keşfeden bir infazcıyı takip ediyor. Genç kızı, hayatını inşa etmek için harcadığı ölümcül organizasyondan kurtarmak için her şeyi feda eder.

Sitemiz üzerinden The Enforcer izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Enforcer Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Enforcer Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.