338 Görüntülenme
The Goat and Her Three Kids izle
7.7 IMDB Puanı

The Goat and Her Three Kids izle

(Capra cu trei iezi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Casa de Filme Noua
  • Film Süresi 83 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Victor Canache, Ion Creanga
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Dünyadan tecrit edilmiş, 19. yüzyıl kırsal Romanya'sında, dul bir kadın ve üç çocuk annesi, düşmana dönüşen eski bir aile dostundan ne pahasına olursa olsun ailesinden geriye kalanları korumak zorundadır. En iyi bilinen Rumen halk masallarından birine (Ion Creanga'nın Keçi ve Üç Çocuğu) dayanan bu film, ünlü yatma vakti hikayesinin gerçek doğasını ortaya çıkarmayı ve izleyiciye farklı bir bakış açısı sunmayı amaçlıyor. mutlu şarkıların ve cana yakın karakterlerin ötesinde trajedinin neye benzediğine bir göz atın.

Sitemiz üzerinden The Goat and Her Three Kids izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Goat and Her Three Kids Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Goat and Her Three Kids Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın