Moly Fembed Okru SB
122 Görüntülenme
The Kind of Summer izle
6.4 IMDB Puanı

The Kind of Summer izle

(That Kind of Summer)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Metafilms
  • Film Süresi 137 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Denis Côté
Üç kadın, cinselliklerindeki sorunları keşfetmeleri gereken bir kır evinde, içlerindeki şeytanları yakalamak için günler ve geceler geçirirler. Sakin bir Alman terapist ve iyi kalpli bir sosyal hizmet uzmanı onları denetler, onlara yardım eder ve grubun kırılgan dengesini korumaya çalışır. Yazın ortasında geçen 26 gün boyunca Geisha, Léonie ve Eugénie'nin yıkılmaktan kaçınması, şimdiki zamanın fısıltılarını dizginlemesi ve geleceği düşünmesi gerekecek.

Sitemiz üzerinden The Kind of Summer izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Kind of Summer Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Kind of Summer Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.