Moly Okru
589 Görüntülenme
The Lair izle
4.5 IMDB Puanı

The Lair izle

(The Lair)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Rather Good Films, Scarlett Productions Ltd., Ashland Hill Media Finance
  • Film Süresi 90 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Neil Marshall
Kraliyet Hava Kuvvetleri pilotu Teğmen Kate Sinclair, jeti Afganistan'daki en tehlikeli isyancı kalelerinden biri üzerinde vurulduğunda son uçuş görevinde. Yıkıcılar olarak bilinen yarı insan, yarı uzaylı ve insan etine aç olan insan yapımı ölümcül yaratıkların uyandırıldığı terk edilmiş bir yeraltı sığınağına sığınır.

Sitemiz üzerinden The Lair izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Lair izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Lair izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.

Resimler 2