129 Görüntülenme
The Loneliest Boy in the World izle
5.2 IMDB Puanı

The Loneliest Boy in the World izle

(The Loneliest Boy in the World)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Future Artists Entertainment, Great Point Media, Lip Sync
Kategori
Yönetmen
Senaryo Piers Ashworth
Annesini kaybettikten sonra, yalnız bir çocuk (kelimenin tam anlamıyla) yeni arkadaşlar edinmeye karar verir, ancak gizemli bir şekilde hayata döndüklerinde, sırlarını komşularından, sınıf arkadaşlarından ve sosyal hizmet uzmanlarından korumaya çalışırken bir dizi talihsizlik yaşar. benzer.

Sitemiz üzerinden The Loneliest Boy in the World izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Loneliest Boy in the World izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Loneliest Boy in the World izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.