Moly Okru
358 Görüntülenme
The Munsters izle
4.6 IMDB Puanı

The Munsters izle

(The Munsters)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Capital Arts Entertainment, Hero Squared, Spookshow International
Kategori
Yönetmen
Senaryo Rob Zombie
Lily, kabuslarının erkeğini arayan tipik 150 yaşındaki aşık bir vampirdir - ta ki gözlerini altın kalpli 7 metrelik yeşil bir deney olan Herman'ı görene kadar. Bu iki gulyabani bir Transilvanya romantizminde birbirlerine dişlerini takarken bu ilk şokta aşktır. Ne yazık ki, Lily'nin babasının sevgili kızının geleceği için başka planları olduğundan ve bu planlar onun yeni beceriksiz sevgilisini içermediğinden, mezarlıkta her şey yolunda gitmiyor.

Sitemiz üzerinden The Munsters izlerken her hangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bizlere bildirebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi görüntüsüne sahip FilmizleTesla.com adresi üzerinden yeni çıkan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

The Munsters izle Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleyicileri filmi izledikten sonra yorum yaparak daha önce izlememiş olan kullanıcılara fikir vermiş olur. Sinema tarihinin bir çok alanında yorum izleyiciyi etkilemektedir ve yapılan yorumlar iyi kötü fark etmeksizin değerlidir.

The Munsters izle Türkçe Altyazılı, Dual ve diğer dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz filmlerin sağ alt köşesine tıklayarak dilediğiniz dilde ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak film izleyebilirsiniz.